68. Aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Gyümölcscsendélet
92

Orbán Dezső (1884-1987)

Gyümölcscsendélet

Olaj, fa, 46,5 x 61 cm
Jelezve balra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft