12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Halász Károly kortárs aukció
61

Halász Károly (1946-2016)

Axonometria elemekkel (Brúnó kertje), 1972

Akril, vászon, 77 x 80 cm
Jelezve hátoldalon: Halász
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Gellér kerti buli (Gellér Brúnó kertje), Pécs, 1972