12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Halász Károly kortárs aukció
62

Halász Károly (1946-2016)

Axonometria elemekkel (Fekete-fehér), 1972

Akril, vászon, 80 x 80 cm
Jelezve hátoldalon: Halász 1972
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft