27. aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) Az alvó nagyapó, 1887
124

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Az alvó nagyapó, 1887

Olaj, fa, 93x142 cm
Jelezve jobbra lent: M de Munkácsy Colpach
Kikiáltási ár: 50 000 000 Ft

PROVENIENCIA: •1886-ban került Charles Sedelmeyer tulajdonában •1904-ben a bécsi Stöckl und Hirschler aukciósház február 24-i aukcióján szerepelt 74. szám alatt •1914-ben az Ernst Múzeum XVI. kiállításán báró Herzog P

48

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Teát öntő nő, 1879

Kikiáltási ár: 40 000 000 Ft