56. aukció (2017 október)
Székely Bertalan (1835-1910) Az apáca, 1870
42

Székely Bertalan (1835-1910)

Az apáca, 1870

Olaj, vászon, 142,5x111 cm
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: A Magyar Királyi Postatakarékpénztár árverési csarnokának 1929. decemberi aukciója. 1929. katalógus: 872. (reprodukálva a II. táblán) Székely Bertalan kiállítása. Magyar Nemzeti Galéri