74. Téli aukció
Molnár-C. Pál jelenet, városkép, École de Paris
6

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Az aszfaltbetyár, 1927 körül

Tus, akvarell, papír, 30 x 26 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Jelezve hátoldalon: Paul Molnár C.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft