74. Téli aukció
Molnár-C. Pál női akt
38

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Fürdés után

Olaj, vászon, 60,5 x 40,5 cm
Jelezve balra lent: MCP
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft