A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Gulácsy Lajos (1882-1932) Az orgonista, 1910 körül
46

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Az orgonista, 1910 körül

Olaj, karton, 49,5x70 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy L