A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Gulácsy Lajos (1882-1932) Találkozás (Olasz mese), 1905 és 1907 között
47

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Találkozás (Olasz mese), 1905 és 1907 között

Olaj, lemezpapír, 49,5x44 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy