14. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Az öröklét szendergése, 1957
184

Bálint Endre (1914-1986)

Az öröklét szendergése, 1957

Akvarell, kollázs, papír, 28,5x20 cm
Jelezve jobbra fent: Bálint 57
Kikiáltási ár: 300 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Kiállítás Vajda Lajos és Bálint Endre műveiből, Mű-Terem Galéria, 2002. október 11. – november 8., katalógus 26 szám