Az öröklét szendergése, 1957
Akvarell, kollázs, papír, 28,5x20 cm
Jelezve jobbra fent: Bálint 57
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Kiállítva és reprodukálva: Kiállítás Vajda Lajos és Bálint Endre műveiből, Mű-Terem Galéria, 2002. október 11. – november 8., katalógus 26 szám