14. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Bukszusok télen, 1971
107

Bálint Endre (1914-1986)

Bukszusok télen, 1971

Olaj, vászon, 47x100 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint 71, jelezve hátul: Bálint Endre műve SGY.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Kiállítás Vajda Lajos és Bálint Endre műveiből, Mű-Terem Galéria, 2002. október 11 – november 8., katalógus: 47.

Proveniencia: egykor Bálint István tulajdonában