13. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Az ügetőn
63

Biai Föglein István (1905-1974)

Az ügetőn

Olaj, vászon, 80,5x60 cm
Jelezve balra lent: Biai
Kikiáltási ár: 300 000 Ft