13. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Kávéházi jelenet és Hátoldalon: Tájképvázlat
64

Biai Föglein István (1905-1974)

Kávéházi jelenet és Hátoldalon: Tájképvázlat

Olaj, fa, 37x44 cm
Jelezve középen fent: Biai Föglein István
Kikiáltási ár: 350 000 Ft