Berlin – Budapest 1919-1933
Bortnyik Sándor (1893-1976) Az új Ádám, 1924
38

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Az új Ádám, 1924

Olaj, vászon, 48x35 cm
Jelezve jobbra lent: Bortnyik 1924