Berlin – Budapest 1919-1933
Bortnyik Sándor (1893-1976) Az új Éva, 1924
39

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Az új Éva, 1924

Olaj, vászon, 49x39 cm
Jelezve balra fent: Bortnyik Weimar, 1924