75. tavaszi aukció
Mednyánszky László, tájkép
87

Az úton, 1885

Akvarell, ceruza, papír, 39,3 x 27,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky 1885
Ajánlás jobbra lent: Herczeg Ferinek szeretettel Albert (?) és Blanka 1905 IV/5.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 800 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
¦ Malonyay Dezső: Mednyánszky László. Lampel R. Könyvkereskedés kiadása, Budapest, 1905. 52.