63. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Azonos naprendszerbe, 1978
112

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Azonos naprendszerbe, 1978

Olaj, vászon, 70x86 cm
Jelezve hátoldalon: 78/33 Gyarmathy 1978 "Azonos naprendszerbe"
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft