63. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Konstellációk, 1976
20

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Konstellációk, 1976

Olaj, vászon, 80x50 cm
Jelezve hátoldalon: Gyarmathy T. 1976 Konstellációk 80x50 76/12
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 4 000 000 Ft

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Gyarmathy Tihamér válogatott művek kiállítása. Körmendi Galéria, Budapest, 1994. augusztus 15 – 28., katalógus: szám nélkül

¦ Körmendi-Csák. Zbierka súcasného mad’arského vytvarného umenia, Vychodoslovenska Galéria, Kassa, 2006. április 11. – május 21., katalógus: szám nélkül

Reprodukálva ¦ Reproduced:

¦ Gyarmathy Tihamér. Szerk.: Csák Ferenc, Körmendi Galéria, Budapest, 2004., 206.