14. aukció
Bruck Lajos (1846-1910) Babaetetés (másolat Rembrandt után), 1875
36

Bruck Lajos (1846-1910)

Babaetetés (másolat Rembrandt után), 1875

Olaj, fa, 40,5x32 cm
Jelezve jobbra lent: Bruck Lajos cop Paris 1875, jelezve balra lent: Rembrandt 1696, jelezve hátoldalon: Bruck Lajos Paris 3 rue des Beaux-Arts
Kikiáltási ár: 400 000 Ft