14. aukció
Bruck Lajos (1846-1910) Virágszedő lányok
34

Bruck Lajos (1846-1910)

Virágszedő lányok

Olaj, fa, 46x37,5 cm
Jelezve balra lent: Bruck Lajos
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft