69. Tavaszi Aukció
Anna Margit (1913-1991) Bábjáték, 1980
150

Anna Margit (1913-1991)

Bábjáték, 1980

Olaj, vászon, 50,5 x 30 cm
Jelezve jobbra lent: A M 1980
Jelezve hátoldalon: EPILÓGUS 1980 BÁBJÁTÉK Ajánlom Sz. J.-nak
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

  • Korábban letét a Magyar Nemzeti Galériában. Lt. sz.: MNL.1118.

  • Anna Margit, Budapest, Magyar Nemzeti Galéria, 1983. december – 1984. január, (kat. 14. Bábjáték „Ajánlom Szilágyi Julinak.” 1980)