47. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábony, 1945
112

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábony, 1945

Olaj, vászon, 50,5x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay Bábony; Jelezve balra lent: 1945
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft