47. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi főutca, 1941
56

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi főutca, 1941

Olaj, vászon, 50,5x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay Gy.; Jelezve középen lent: Bábony; Jelezve balra lent: 1941
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft