43. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi dombok
141

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi dombok

Olaj, vászon, 57x69 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft