43. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Ősz, 1930
150

Rudnay Gyula (1878-1957)

Ősz, 1930

Olaj, vászon, 51x61 cm
Jelezve balra lent: Rudnay Jelezve jobbra lent: 1930
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Aukcionálva:
•Mű-Terem Galéria 20. árverés, 185. tétel