40. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi lankák
143

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi lankák

Olaj, vászon, 56,5x70 cm
Jelezve balra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft