40. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi utca
142

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi utca

Olaj, vászon papírlemezen,, 37,5x48 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft