44. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi részlet, 1949
87

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi részlet, 1949

Olaj, vászon, 31x48 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay Gy. Jelezve balra lent: 1949
Kikiáltási ár: 250 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft