44. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi táj, 1934
81

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi táj, 1934

Olaj, vászon, 47,5x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay Jelezve balra lent: 1934
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Hátoldalon ajánlás: Dr. Cseh-Szombathy László főorvos úrnak tiszteletem és hálám jeléül Rudnay Gy 1935. I/2