36. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi táj, 1941
180

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi táj, 1941

Olaj, vászon, 45,5x55,5 cm
Jelezve balra lent: 1941 Bábony, Jelezve jobbra lent: Rudnay
Kikiáltási ár: 380 000 Ft