36. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Lovak tájban, 1916
162

Rudnay Gyula (1878-1957)

Lovak tájban, 1916

Olaj, vászon, 49,5x54,5 cm
Jelezve jobbra lent: 916 Rudnay Gy
Kikiáltási ár: 220 000 Ft