39. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi táj híddal, 1934
31

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi táj híddal, 1934

Olaj, vászon, 63x55 cm
Jelezve balra lent: Rudnay Gy. Jelezve jobbra lent: 1934
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft