39. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Tájkép
54

Rudnay Gyula (1878-1957)

Tájkép

Akvarell, karton, 39,5x33 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay Gy.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft