22. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi táj híddal, 1941
132

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi táj híddal, 1941

Olaj, vászon kartonon, 50x60 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay, jelezve balra lent: 1941 Bábony
Kikiáltási ár: 550 000 Ft

• BÁV 41. aukció, 270. tétel • BÁV 73. aukció, 141. tétel