22. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Erdő mélye
127

Rudnay Gyula (1878-1957)

Erdő mélye

Olaj, papírlemez, 60x50 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay Gy
Kikiáltási ár: 350 000 Ft

BÁV 30. aukció, 294. tétel