65. aukció (2020. december)
Anna Margit (1913-1991) Bábu, 1957
140

Anna Margit (1913-1991)

Bábu, 1957

Olaj, vászon, 55,5x31 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit, Jelezve hátoldalon: Bábu 1957/27
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 200 000 Ft