27. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Bábu
3

Bálint Endre (1914-1986)

Bábu

Olaj, fa, 24x13,5 cm
Jelezve hátoldalon: A mi Ilonánknak szeretettel 949. X. 25-én Bálint
Kikiáltási ár: 420 000 Ft