27. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Macskafejű lovag, 1967
33

Bálint Endre (1914-1986)

Macskafejű lovag, 1967

Olaj, vászon, 35,5x65,5 cm
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft