7. aukció
Anna Margit (1913-1991) Bábu
79

Anna Margit (1913-1991)

Bábu

Olaj, vászon, 23x13,5 cm
Jelezve jobbra lent: Anna M.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft