7. aukció
Anna Margit (1913-1991) Rózsa, 1957
78

Anna Margit (1913-1991)

Rózsa, 1957

Olaj, vászon, 28x39 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit, hátoldalán: Rózsa 1957/25
Kikiáltási ár: 300 000 Ft