12. aukció
Vastagh György (1834-1922) Bacchanália
149

Vastagh György (1834-1922)

Bacchanália

Olaj, vászon, 26,5x33 cm
Jelezve balra fent: Vastagh Gy.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft