12. aukció
Vastagh György (1834-1922) Tavaszünnep
150

Vastagh György (1834-1922)

Tavaszünnep

Olaj, vászon, 26x32,5 cm
Jelezve balra lent: Vastagh Gy.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft