47. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Bacchánsnő
89

Lotz Károly (1833-1904)

Bacchánsnő

Olaj, papírlemez, 24x32 cm
Jelezve jobbra lent: Lotz K.
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
•egykor Glück Frigyes (1905),
•majd özvegy Glück Frigyesné tulajdonában (1933)
KIÁLLÍTVA:
•Lotz kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1905. katalógus: 296.
•Lotz Károly emlékkiállítása. Műcsarnok, Budapes