47. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Ménes
20

Lotz Károly (1833-1904)

Ménes

Olaj, vászon, 26x36,5 cm
Jelezve balra lent: Lotz K.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft