32. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Bál a Fészekben
5

Biai Föglein István (1905-1974)

Bál a Fészekben

Olaj, farost, 41,5x70,5 cm
Jelezve balra lent: Biai
Kikiáltási ár: 280 000 Ft