32. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Bál a Savoyban
20

Biai Föglein István (1905-1974)

Bál a Savoyban

Akvarell, tus, gouache, papír, 39x49 cm
Jelezve jobbra lent: Biai
Kikiáltási ár: 160 000 Ft