26. aukció
Csók István (1865-1961) Balaton, 1929
151

Csók István (1865-1961)

Balaton, 1929

Olaj, vászon, 75,5x91 cm
Jelezve balra lent: Csók I. Balaton 1929
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft