26. aukció
Csók István (1865-1961) Műteremsarok
128

Csók István (1865-1961)

Műteremsarok

Olaj, vászon, 70,5x90,5 cm
Jelezve balra lent: Csók I. B.p.
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft