70. Őszi Aukció
Ámos Imre (1907-1944) Balaton
143

Ámos Imre (1907-1944)

Balaton

Olaj, vászon, kartonon, 44,5 x 50 cm
Hátoldalon felirat: Ámos Imre helyett Anna Margit Zsiga Józsefnek köszönettel Anna Margit
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft