70. Őszi Aukció
Ámos Imre (1907-1944) Betekintő önarckép, 1941
77

Ámos Imre (1907-1944)

Betekintő önarckép, 1941

Olaj, vászon, 53,5 x 67 cm
Jelezve balra lent: Ámos I 1941 II.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 5 000 000 Ft